Vi som jobbar på Forstec

Här når du oss! Söker du någon av våra medarbetare
 är du välkommen att ringa vår växel 040 755 45!

Malmö – huvudkontor

Inköp
Christer Malm
christer.malm@forstec.se
040 79 564

Produktspecialist
Enver
enver@forstec.se
073 395 51 21

VD
Magnus Martinsson
magnus.martinsson@forstec.se
070 393 69 40

Försäljning
Mats Olsson
mats.olsson@forstec.se
072 088 18 88

IT & Marknad
Måns Ohlander
mans.ohlander@forstec.se
040 755 47

Produktspecialist
Philip Ericson
philip.ericson@forstec.se
070 670 28 58

Ekonomi
Sermin Sirim
sermin.sirim@forstec.se
072 644 64 84

Försäljning
Silvia Selin
silvia.selin@forstec.se
040 755 50

Marknadschef
Thina Martinsson
thina.martinsson@forstec.se
070 393 69 41

Key Account Manager
Ulf Persson
ulf.persson@forstec.se
070 393 69 43

Malmö – lager

Lager
Daniel Andersson
daniel.andersson@forstec.se
054 87 53 08

Lager
Daniel Bergkvist
daniel.bergkvist@forstec.se
073 451 90 01

Lager
Dengiz Bekiri
dengiz.bekiri@forstec.se
040 31 75 48

Lager
Sebatin Avci
sebatin.avci@forstec.se
070 377 49 90

Malmö – OpenMill

Produktion CNC-operatör
Anders Tynell
anders.tynell@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CAD/CAM
Ernesto Olivo
ernesto.olivo@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CAD/CAM
Hans Lindh
hans.lindh@forstec.se
040 31 75 45

Produktionschef
Johnny Johansson
johnny.johansson@forstec.se
040 31 75 45 | 073 395 88 38

Produktion CAD/CAM
Jörgen Rigby
jorgen.rigby@forstec.se
040 31 75 45

Ställföreträdande Produktionschef
Martin Andersson
martin.andersson@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CNC-operatör
Mirjana Cankic
mirjana.cankic@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CAD/CAM
Shpend Bytyqi
shpend.bytyqi@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CNC-operatör
Thomas Holmström
thomas.holmstrom@forstec.se
040 31 75 45

Produktion CAD/CAM
Özlem Sali
ozlem.sali@forstec.se
040 31 75 45

Malmö – service

Service & Reparation
Peter Nilsson
peter.nilsson@forstec.se
040 755 40

Stockholm

Försäljning
Marieke Enfield
marieke.enfield@forstec.se
08 557 651 70 | 072 644 60 90

Partner
Tomas Sund
tomas.sund@forstec.se
0763 911 911

Forshaga

Inköp/Försäljning
Joakim Sjöö
joakim.sjoo@forstec.se
054 87 53 06 | 070 250 62 96

Försäljning
Kenneth Nilwert
kenneth.nilwert@forstec.se
054 87 53 00

Ekonomi/Personal
Nina Rådberg
nina.radberg@forstec.se
054 87 53 16

Support

Support
Emma Bjerhem
emma.bjerhem@forstec.se
010 500 61 90

Support
William
william@forstec.se
010 500 61 90

Produktspecialist/Support
Johan Gustafsson
johan.gustafsson@forstec.se
010 500 61 90

logo